Wielkanocne warsztaty w Fundacji Grupy PKP z udziałem członków ZZK OC TOE Warszawa

W miniony weekend w siedzibie Fundacji Grupy PKP odbyły się dwudniowe, bezpłatne warsztaty wielkanocne, podczas których uczestnicy wykonali mnóstwo niezwykłych ozdób na zbliżające się święta. Spotkaniom towarzyszyła ciepła, radosna, rodzinna i przyjazna atmosfera.

Coraz szybciej pędząca codzienność i mnogość innych obowiązków, nie stanęły na przeszkodzie, żeby spędzić czas na warsztatach wielkanocnych w Fundacji, co potwierdziła liczba chętnych. W ciągu weekendu przywitaliśmy ponad 100 osób, które z ogromną pasją zaangażowały się w robienie rozmaitych ozdób świątecznych i pisanek.

Na warsztaty przyszły dzieci z rodzicami, babcie i dziadkowie z wnuczkami oraz sami seniorzy. Wszyscy przynieśli ze sobą dużo uśmiechu, życzliwości i rodzinnego ciepła, a my poczęstowaliśmy warsztatowiczówpysznymi mazurkami i babeczkami oraz innymi słodkościami.

Następnie osoby prowadzące warsztaty podzieliły uczestników na grupy, w których powstawały takie cudeńka jak palma wielkanocna. Oprócz tego dzieci wykonały piękne jajka z filcu i wstążek, oraz filcowe zajączki. Nie mogło zabraknąć kolorowych kartek wielkanocnych, ozdób wykonanych z papieru czerpanego i fantazyjnie skomponowanych elementów z użyciem techniki de coupage.

Już teraz zapowiadamy i zapraszamy na bożonarodzeniowe warsztaty, które odbędą się w siedzibie Fundacji Grupy PKP.

Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział w warsztatach wielkanocnych. I mamy nadzieję, że miło i twórczo spędziliście ten weekend z nami, a zrobione przez Was ozdoby udekorują świąteczne stoły w Waszych rodzinnych domach.

Zdjęcia: Katarzyna Matejak

Fundacja Grupy PKP   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *